akční nabídka akční nabídka

Sky-Hero Anakin Club Racer

E-shop > Drony podle Značky > Sky-Hero Anakin Club Racer
5 990 Kč včetně DPH
Skladem Doprava zdarma!

Původní cena: 15 538 Kč Sleva: 61%

Nejnovější počin od firmy Sky-Hero je tady a firma věří, že začínají něco opravdu velkého! S nejnovější technologií mají na to prosadit se mezi to nejlepší v odvětví dronů. Pyšní se tím, že s jejich drony dokáže létat jak začátečník, tak i již zkušený uživatel. Navíc k tomu všemu drony Anakin Club Racer disponují skvělým designem, který zaujme již na první pohled! Pokud tedy kromě funkčnosti hledáte i dobře vypadající stroj, pak jste ho právě našli.

Anakin Club Racer 260 - 6" READY TO FLY byl zrozen pro FPV závody. Díky dokonale přizpůsobenému tělu dronu vám nabídne maximální ochranu proti nárazu. Navíc celá elektronika je chráněna a ani při tvrdším nárazu by se jí nemělo nic stát. Pokud by se ovšem přeci jen i přes veškerou ochranu něco stalo a vy budete potřebovat vyměnit součástku, není to problém, protože komponenty lze snadno vyměnit za nové!
Pokud jste tedy přemýšleli nad koupí profesionálního FPV dronu, ale nemáte prozatím dostatek zkušeností nebo času, abyste si ho postavili sami, pak je tento model právě pro vás!

Velmi výkonné motory XNOVA

Anakin Club Racer RTF využívá ty nejlepší motory ve své třídě.. V tělu tohoto stroje narazíte na X2206 2000KV motory, které jsou mimo-jiné sestrojeny tak, aby nedocházelo k přehřívání a vydržely pořádný nápor. Motory Xnova nabízejí ten nejlepší výkon a efektivitu této doby!


Velikost, váha a rám

Určitě vás také zajímá jak velký a hlavně jak těžký tento stroj je. Velikost dronu je od vrtule k vrtuli přibližně 260 milimetrů a jeho váha je 410 gramů (bez baterie a dalšího příslušenství). A jaká je maximální velikost vrtulí, které můžete použít? Maximálně je tento stroj stavěný na 6" vrtule. Rám je vyroben z uhlíku. Na něm najdete karbonové rameno (4mm), obložené rámové desky (1,2mm) a držák na kameru o velikosti 2mm.


Téměř dokonalá kamera Sony HS1177 600TVL CCD

Během letu se kamera stane vašima očima a proto bez jakýchkoliv kompromisů musí být výsledný obraz co nejlepší a nejčištější. O to, aby vše tedy bylo tak jak má, se zde stará 28mm velká Sony HS1177 600TVL CCD kamera, která byla vyvinuta přesně pro tyto účely. Můžete tedy očekávat jednoduché ovládání, neroztřepaný obraz a hlavně, super zážitek!


Vrtule

U tohoto typu se nacházejí vrtule HQ o velikosti 6 x 4,5mm.


Flight controller

V balení obdržíte flight controller CC3D s firmwarem OpenPilot. Je zasazen v lesklém hliníkovém boxu pro maximální ochranu CC3D je kompatibilní s OpenPilot, LibrePilot, Betaflight a další. Rozměry ovladače jsou 17mm na šířku, 39mm na délku a 13mm na výšku.


Ovladač LINK9

Radiopřijímač je nedílnou součástí každého dronu a kvalitní přijímač je také polovina úspěchu stát se nejlepším. LINK9 je všestranný ovladač díky kterému se vám bude váš dron ovládat přímo dokonale! Přestože tento ovladač disponuje opravdu velkým množstvím pokročilých funkcí, je snadno ovladatelný i pro ty z vás, kdo nemáte s drony žádné, nebo minimální zkušenosti.Specifikace
Letoun
Hmotnost – 410g
Velikost – 260mm.

Kamera
Rozměry – 25mm x 25mm
Spotřeba – 70mA
Rozlišení - 650TVL, PAL: 976 (H) x 494 (V); NTSC: 768 (H) x 494 (V)
Provozní teplota - -10 C ~ 50 C
Provozní vlhkost - 20 ~ 80%
Automatické vyvážení bílé - Manual / Auto / Auto track
Napájení - DC5V-22V

Obsah balení
Kompletní rám
Motory a ESC
Kamera Sony HS1177 600TVL CCD
Radiopřijímač Link9
3-listé nylonové vrtule (60x40)
Dálkový ovladač
NEOBSAHUJE baterii a nabíječku