akční nabídka akční nabídka

Parrot Jumping Sumo Black

E-shop > Příslušenství > Parrot > Parrot Jumping Sumo Black
3 948 Kč včetně DPH
Není skladem Doprava zdarma!

C model 2x kola, kamera VGA 640x480, ovládání přes Wi-Fi (dosah až 50 m), určeno pro Apple iPhone, iPod Touch, iPad s iOS 7.1 nebo telefony/ tablety se systémem Android podporující Wi-Fi 5GHz, doporučený věk od 14 let

 

Intuitivní ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu

Vestavěná kamera

Skáče až 80 cm do výšky a vždy dopadne zpět na kola.

90° zatáčky při letu ve velkých výškách

Skládací kola pro lepší ovládání a triky

Wi-Fi

Rozměry (široká kola): 185 x 150 x 110 mm

Rozměry (úzká kola): 143 x 150 x 110 mm

Hmotnost: 180 g

Rychlost: 7 km/h

Výdrž až 20 minut

Parrot Jumping Sumo 

Drone Parrot Jumping Sumo
 

Luxusně zpracovaná hračka

Drone Parrot Jumping Sumo je luxusně zpracovaná hračka, která potěší děti i dospělé a je určená jak na jízdu v exteriéru, tak v interiéru. Toto vozítko se ovládá prostřednictvím mobilního telefonu s operačním systém iOS nebo Android. Parrot Jumping Sumo komunikuje s vaším mobilním zařízením pomocí WiFi. Díky tomu je zaručen spolehlivý přenos signálu až na vzdálenost 50 metrů.

Drone Parrot Jumping Sumo
 

Kvalitní konstrukce

Kvalitní konstrukce Parrot Jumping Sumo zajišťuje jeho vynikající jízdní vlastnosti. Díky tomu dokáže jezdit maximální rychlostí až 7 km/h. Parrot Jumping Sumo dokáže rychle měnit směr jízdy, otočit se na místě a nejen to. Dokonce dokáže skákat do výšky i dálky až 80 cm. Obě kola se navíc dají povytáhnout pro větší stabilitu jízdy.

Drone Parrot Jumping Sumo
 

Propracované ovládání

Snadné a intuitivní ovládání dronu Parrot Jumping Sumo je zajištěno pomocí aplikace FreeFlight 3, kterou si můžete zdarma stáhnout v AppStore nebo na Google Play. Na displeji vašeho zařízení se při jízdě promítá obraz ze zabudované kamery. Díky tomu budete mít ovšem perfektní přehled. Jumping Sumo využívá pro stabilní jízdu také vlastní akcelerometr a gyroskop. Tato neobvyklá výbava tak přináší novou éru dálkových modelů.