akční nabídka

O nás

Společnost Land of Drones, s.r.o. byla založena v roce 2015 a je součástí skupiny Cimex.

Skupina Cimex působí na českém trhu od roku 1990 a je vlastníkem řady administrativních budov v Praze a Karlových Varech. Do skupiny Cimex Group patří i síť hotelů OREA Hotels & Resorts, které se nacházejí po celé České republice. Hodnota portfolia skupiny je aktuálně vyčíslena na 8 miliard korun.  Více informací o skupině Cimex najdete na www.cimex.cz . Cimex investuje do celé řady developerských projektů. Kromě administrativních budov a hotelů je provozovatelem například i Multifunkčního centra Dlabačov.

V říjnu 2015 jsme v rámci Land of Drones otevřeli první specializovaný Showroom v ČR, který se nachází v Hotelu Pyramida na pražském Břevnově. Nabízíme zde komplexní služby, ve kterých spatřujeme přidanou hodnotu pro naše klienty. Ať už se jedná o předprodejní přípravu drona (instalace softwaru, nabití baterií, kalibrace stroje), přes věcné informace jak s multikoptérou zacházet, až po osobní zájem o vaše létání.

Nedílnou součástí aktivit Land of Drones je důraz na rozvoj služeb v oblasti dronů, dokumentace pomocí videa a jeho následná postprodukce. Jsme schopni přijet kamkoliv a natočit jakékoliv video. Disponujeme stabilním a zkušeným týmem, pro který není nic nemožné. S našimi klienty spolupracujeme přímo na míru a snažíme se pro ně najít nejvhodnější možné řešení. Vyjdeme vstříc i zákazníkům, kteří již drona mají.

U nás lze dron i pojistit a to havarijně i odpovědnostně.

Nabízíme i školení a semináře, abyste se dokázali zorientovat v celém tomto nově vznikajícím segmentu, které je rychlé a na novinky doslova nabité. Chceme, abyste byli maximálně informováni o této zajímavé oblasti. Společně Vám ukážeme náš „droní svět“.

Váš Land of Drones tým