akční nabídka

DJI Phantom 3 Standard

E-shop > Drony podle Značky > DJI Phantom 3 Standard
14 990 Kč včetně DPH
Není skladem Doprava zdarma!

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená 2,7K Ultra HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu a integrovaným WiFi 2,4Ghz systémem pro přenos obrazu.

Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.
Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film...
Phantom 3 je kompletní sestava DJI, navržený k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.

DJI Phantom 3 Standard

Kompletní platforma pro leteckou fotografii a video

Phantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mp snímky a stabilní videozáznam až 2,7K (1520p).

Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.

Phantom 3 umožňuje maximální rychlost letu až 16 m/s a maximální dobu letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.


PHANTOM 3

Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnou do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard

3 letové režimy

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim: Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál. P

A-režim: Režim, ve kterém není funkční GPS.

F-režim: Režim IOC, ve kterém je využíváno pět letových funkcí: Course Lock (CL), Home Lock (HL), Bod zájmu (POI), Follow My, létání po zvolené dráze.


Mobilní aplikace DJI GO

S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.

Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší), nebo Android (4,1,2 a vyšší).

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard

Ovladač

Maximální dosah ovladače dodávaného pro kontrolu nad Phantom 3 podle GPS polohy je v režimu CE max. 500 m v otevřeném terenénu, v režimu FCC max. 1000 m v otevřeném terénu. Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu pomocí vypínače S2. Další ovládací prvky slouží pro ovládání závěsu kamery.


Závěs a UHD kamera

Výsledkem několikaleté práce DJI v oblasti stabilizace záběrů je závěs kamery, který vám poskytne plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv letových podmínkách.

Natáčejte až v rozlišení 2,7K (1520p), nebo pořizujte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektiv sestávající z 9 optických členů (včetně asférického) v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo.

Záznam je ukládán na 8Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1).

DJI Phantom 3 Standard

 

Obsah balení
  • 3-osý závěs s Ultra HD kamerou
  • Phantom 3
  • micro SD karta 8Gb
  • Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon
  • Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon
  • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
  • Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač
  • 4x sada vrtulí
  • Český manuál
  • Drobné příslušenství

Letoun

Hmotnost (včetně akumulátoru) 1216 g
Max. rychlost stoupání 5 m/s
Max. rychlost klesání 3 m/s
Maximální rychlost 16 m/s (ATTI mód, bezvětří)
Max. dostupná výška 6000 m
Maximální letový čas Přibližně 25 minut
Provozní teplota 0°C až 40°C
Navigační systém Vestavěná GPS 

Stabilizovaný závěs

Rozsah pro ovládání Klopení -90° až +30°
Přesnost ovládání ±0.02° 

Kamera

Senzor 1/2.3” - 12 Megapixelů
Objektiv Zorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8
Rozsah ISO 100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rychlost závěrky 8s -1/8000s
Maximální rozlišení záběru 4000 x 3000
SD karta 8GB Micro SD karta součástí balení
Provozní teplota 0°C až 40°C 

Wi-Fi Video přenos

Provozní frekvence 2.400 GHz – 2.483 GHz
Maximální dosah FCC: 1000 m; CE: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Vysílací výkon (EIRP)  FCC: 27 dBm; CE: 20 dBm 

Dálkový ovladač

Provozní frekvence 5.725 GHz – 5.825 GHz
Maximální dosah FCC: 1000 m; CE: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Provozní teplota 0°C až 40°C
Akumulátor 2600 mAh LiPo 18650
Vysílací výkon (EIRP) FCC: 19 dBm
CE: 14 dBm
Napájení 600mA při 3.7V
Nabíjecí port Micro USB
 

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.