akční nabídka akční nabídka

3DR Solo

14 990 Kč včetně DPH
Skladem Doprava zdarma!

Původní cena: 33 785 Kč Sleva: 56%

3DR Solo Kvadrokoptéra s GPS modulem 

3DR vytvořilo kvadrokoptéru, která dokáže automaticky kontrolovat jak pozici, tak natáčení kamery. Duální 1GHz Linux počítače zajišťují funkce Smart-Shot, díky kterým dokáže vytvořit kinematografické HD záběry i začátečník. To vše jedním stiskem tlačítka.

3DR Solo

Profesionální záběry od prvního dne

Díky jedinečným funkcím Smart Shot pořídíte perfektní záběry bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Funkce Cable Cam vytváří virtuální linii pro automatický perfektní záběr. Díky funkci Orbit dokáže kvadrokoptéra kroužit kolem daného objektu a automaticky na něj natáčet kameru. Solo vás bude sledovat a natáčet díky funkci Follow a také vám dokáže vytvořit Selfie díky stejnojmenné funkci Selfie

3DR Solo

3DR Solo

Chytřejší ovladač než je u většiny dronů

Ikdyž jste nikdy s dronem neletěli, s ovladačem SOLO je vše jednoduché a přirozené. Samotný ovladač má v sobě 1GHz procesor. Je navržený přesně pro fotografa. Nastavte a uložte si pozice kamery, výkon motorů a tím i rychlost dronu. Natáčejte videa a pořizujte fotografie stisknutím tlačítka.


Živý HD přenos do vašeho ovladače

Obraz se streamuje v HD kvalitě do vašeho mobilního zařízení. Pokud byste chtěli zobrazit obraz na jiném displeji, můžete živě přenášet obraz pomocí HDMI portu přímo z ovladače

3DR Solo

3DR Solo

Bezpečnost

Dron se přesně řídí vašemi pokyny. Přinášíme bezpečnostní prvky jako je tlačítko pozastavení drona přímo na ovladači či nastavitelná maximální výška pro udržení drona v bezpečí, dokud se s ním učíte. Aplikace poskytuje informace o letových zónách a upozorňuje vás. Duální počítače neustále monitorují váš let a ukládají letové data do Sola i do ovladače.

3DR Solo

Přidejte se ke komunitě 3DR SOLO

Sdílejte a pochlubte se svými výtvory (#fly3dr) a připojte se ke komunitě, kde naleznete také plno tipů a rad.

3DR Solo

 

Obsah balení:
Dron Solo
Dálkové ovládání s držákem na smartphone
4x vrtule + 2x náhradní
Baterie a nabíječka
Manuál

 

Kamera GoPro a stabilizační závěs na GoPro nejsou součástí balení!