akční nabídka

DJI Phantom 4 Advanced+

E-shop > Drony podle Značky > DJI > DJI Phantom 4 Advanced+
44 990 Kč včetně DPH
Není skladem Doprava zdarma!

Kvadrokoptéra Phantom 4 Advanced+ s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na tříosém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, s video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi a s vysílačem vybaveným 5,5" displejem.

Nová kamera je osazena palcovým 20megapixelovým snímačem, který je schopný natáčet 4K/60fps video a pořizovat sekvenční fotografie při 14 snímcích za vteřinu. Konstrukce ze slitin titanu a horčíku zvyšuje tuhost trupu a snižuje hmotnost.

 

Kamera s jednopalcovým 20MP snímačem

Palubní kamera byla přestavěna pro použití jednopalcového 20megapixelového CMOS snímače. Kamera je osazena na míru zkonstruovaným objektivem s osmi členy sestavenými v sedmi skupinách je první kamerou DJI s mechanickou závěrkou, která odstraňuje zkreslení "rolling shutter", které se může objevit na záznamu rychle se pohybujícího předmětu nebo při rychlém letu. Je stejně výkonná, jako mnoho tradičních "pozemních" kamer. Výkonnější zpracování videa podporuje H.264 4K videa při 60fps nebo H.265 4K při 30fps, obojí s datovým tokem 100Mb/s. Pokročilé snímače a procesory zajišťují, že je vše zachycenu s více detaily a obrazovými daty, která jsou potřeba pro postprodukci.


Dálkový ovladač se zabudovaným displejem

Ovladač Phantoma 4 Advanced umožňuje pořizovat snímky s Phantomem 4 Advanced téměř tak snadno, jako kdybyste kameru drželi v ruce, díky citlivým ovládacím pákám, dedikovaným tlačítkům a dosahu až 5 km. Nabízí dedikovaná tlačítka pro uvolnění závěrky, start/stop pro natáčení, tlačítko pro zastavení Phantoma ve vzduchu během autonomních letových režimů, otočné ovladače pro klopení stabilizovaného závěsu a nastavení kamery. Dále má dvě programovatelná tlačítka, takže si můžete upravit ovladač dle svých potřeb.

Systém pro přenos HD obrazu Lightbridge použitý u Phantomu 4 Advanced využívá TDM (Time Division Multiplexing – mutiplex s časovým dělením) pro přenos signálu, což umožňuje odesílat řidicí signály a přijímat video signál na stejné frekvenci. V zástavbě je pásmo 2.4GHz často ovlivněno Wi-Fi, 4G vysílači a dalšími typy rušení. Po zapnutí Phantom 4 Advanced zhodnotí úroveň okolního rušení a automaticky vybere přenosový kanál s nejmenším rušením. Toto zajišťuje optimální dosah přenosu videa až 7km (bez překážek, rušení, v souladu s FCC).


Inteligentní let

Draw

Draw je zcela nová technologie pro zadávání trasy. Jednoduše nakreslete trasu na obrazovce a Phantom 4 Advanced poletí daným směrem a bude udržovat výšku. To pilotovi umožňuje soustředit se na práci s kamerou a tvorbu komplexních záběrů. K dispozici jsou dva režimy Draw, které lze použít v různých případech.

Standard: Letoun následuje trasu při stálé rychlosti, kamera je natočena po směru letu.

Free: Letoun následuje trasu pouze na pokyn. V tomto režimu lze kameru natočit jakýmkoliv směrem.

ActiveTrack

Phantom 4 Pro automaticky rozezná předměty, následuje je a natáčí je v pohybu, to usnadňuje tvorbu komplexních záběrů.

Pilot může volit mezi trace (sledování za nebo před předmětem, automatické vyhýbání se překážkám), profile (let souběžně s předmětem pod různým úhlem pro získání záběru z profilu) a spotlight (kamera udržuje předmět v záběru zatímco letoun může letět téměř kamkoliv).

TapFly

Let kamkoliv na obrazovce, stačí jednoduché poklepání. Klepněte kamkoliv na obrazovce pro plynulou změnu směru letu s automatickým vyhýbáním se překážkám a klepněte znovu pro použití ovládacích pák ke změně směru. Nová funkce AR trasa zobrazuje směr letu v reálném čase pro srovnání jakmile se trasa upraví. Celkem jsou k dispozici tři TypFly režimy.

Návrat Domů

Ve vylepšeném režimu pro návrat domů Phantom 4 Advanced automaticky vybírá nejvhodnější trasu pro návrat podle okolních podmínek. Během letu zaznamenává trasu a umožňuje tak návrat po stejné trase a vyhne se překážkám v případě, ze dojde k přerušení řídicího signálu.

Režim gest

Použití režimu pro gesta umožňuje snadno pořizovat "selfie" za pomocí pár gest, bez dálkového ovládání. Pokročilá technologie pro zpracování obrazu umožňuje Phantom 4 Advanced přijímat instrukce pomocí gest.


Letové vlastnosti

Letové režimy

Phantom 4 Advanced nabízí tři letové režimy: P, A a S. Přepínání mezi jednotlivými režimy pilotovi umožňuje získat tu správnou kontrolu nad letounem, ať už hledá plynulost záběru, jednoduchost ovládání, inteligentní navigování nebo rychlost. V poziční režimu, TapFly, ActiveTrack, vnímání překážek a poziční funkce jsou aktivní. Sport režim dodává extra hbitost a vyšší rychlost dosahující 72km/h. Atti režim vypne stabilizaci pomocí satelitů a udržuje výšku Phantoma 4 Advanced.

7km dosah

Použití zcela nové technologie pro přenos HD obrazu Lightbridge umožňuje Phantomu 4 Pro přenos obrazu na maximální vzdálenost 7km (bez překážek, rušení, v normě s FCC). Před každým letem projde rozsah dostupných frekvencí a vybere tu s nejmenším rušením. Podpora dvou pásem, 2.4GHz a 5.8GHz, umožňuje spolehlivější kontrolu.

Záložní senzory

Phantom 4 Advanced je vybaven dvojicí kompasů a IMU jednotek, a je tak spolehlivější ve srovnání s mnohými hexa a oktakoptéry. Kompasy a IMU jednotky jsou důležité senzory, které zajišťují stabilní let a Phantom 4 Advanced neustále srovnává data, která získává z obou párů.

Inteligentní akumulátor

Pro pořízení profesionálního leteckého záběru je potřeba zůstat delší dobu na obloze. Phantom 4 Advanced dosahuje maximálního letového času 29 minut, nabízí tak více času ve vzduchu pro pořízení toho perfektního záběru. Aplikace DJI GO zobrazuje stav akumulátoru a vypočítává zbývající letový čas podle překonané vzdálenosti a dalších údajů.

DJI GO

Při natáčení ze vzduchu je za většinou fyzických úkonů, včetně pilotáže a nahravání, dálkový ovladač. Nicméně pro pořízení složitějších záběrů je nezbytný živý náhled, údaje o letu a pokročilé nastavení. To je tradičně ovládáno přes mobilní zařízení, což z něj dělá nezbytný nástrol pro letecké snímkování. Aplikace DJI GO je optimalizována pro letecké snímkování a je aktualizována současně s letounem pro zajištění podpory všech funkcí. Nabízí srozumitelné a vhodné funkce a může být použita na mobilních zařízeních a také je dostupná v monitoru DJI Crystalsky.

Obsah balení:

  • Phantom 4 Advanced
  • Vysílač s displejem 5,5"
  • Vrtule (4 páry)
  • Pohonný akumulátor
  • Nabíječ
  • Micro USB kabel
  • Micro SD karta 16Gb
  • Přepravní box
  • CZ manuál